targi farmaceutyczne konferencje apteki farmacja
 NICOFIX

 

BEZ DYMU.

BEZ OGNIA.

SPOKOJNIE.

TO NICOFIX.


1/10 TYTONIU ZAWARTEGO W PAPIEROSACH.
1 MILIARD MNIEJ SUBSTANCJI RAKOTWÓRCZYCH
NIŻ W DYMIE. GWARANTOWANE 100% SATYSFAKCJI.

Nicofix™ to nawilżający żel do rąk zawierający naturalny wyciąg z tytoniu szlachetnego.

ZASTOSOWANIE:

Dla mniej uzależnionych palaczy (poniżej 20 papierosów dziennie) – nałożyć dwie dawki na dłońi wcierać tak, jak mleczko do rąk. Stosować w zależności od potrzeb. Dla mocniej uzależnionych palaczy (powyżej 20 papierosów dziennie) – nałożyć cztery dawki na dłoń i wcierać jak mleczko do rąk.Aplikować tak często, jak potrzeba.


NIE MA POTRZEBY MYCIA RĄK PO UŻYCIU NICOFIX™

Składniki:

Woda, (dejonizowana), Butylene Glycol, Hydroxypropyl Guar, Hydroxyropyl Trimonium Chloride, Xanthan Gum, Aloe Vera (sok z liścia aloesu barbadońskiego), Nicotiana Tabacum (naturalny wyciąg z liścia tytoniu szlachetnego), Sodium Chloride (sól) UŻYWAĆ W CIĄGU 3 MIESIĘCY OD OTWARCIA. UWAGA: Tylko do użytku zewnętrznego. Nieodpowiedni dla osób, które nie osiągnęły wieku uprawniającego do palenia. Nie NAKŁADAĆ NA SKÓRĘ WRAŻLIWĄ, OPUCHNIĘTĄ LUB USZKODZONĄ. NIE  UŻYWAĆ, JEŻELI W PRZESZŁOŚCI WYSTEPOWAŁA CHOROBA WRAŻLIWEJ SKÓRY, LUB ALERGIA.
Jeżeli masz mniej niż 18 lat, lub nigdy nie próbowałeś produktów zawierających tytoń, Nicofix nie chce sprzedawać Ci swoich produktów. Nicofix został stworzony w celu zapewnienia palaczom produktu, który będzie zapewniał taką sama satysfakcję. NIE UŻYWAJ TEGO PRODUKTU, JEŻELI NIGDY NIE PALIŁEŚ, LUB CHCESZ ZAPRZESTAĆ PALENIA.Nicofix™ nawilża skórę rąk. Jeżeli masz skórę normalną, po zastosowaniu Nicofix™ nie będzie pozostałości, ani zapachu.Czy Nicofix™ wpływa na moje płuca?

Nicofix™ nie ma żadnego negatywnego wpływu na płuca, pozwalając im powracać do dobrego stanu po szkodach spowodowanych paleniem.

A co zrobić w przypadku choroby?

W razie wątpliwości, Twój lekarz lub farmaceuta będzie najlepszym doradcą. Prosimy zwrócić uwagę na to, że Nicofix™ zawiera rozpuszczalny w wodzie ekstrakt z tytoniu szlachetnego.

Czy mogę używać Nicofix™ podczas ciąży lub karmienia?

Nie powinno się używać Nicofix™ podczas ciąży, w przypadku podejrzenia ciąży oraz karmienia..

Czy mogę pić alkohol, jeżeli używam Nicofix™?

Można pić bez zagrożenia, w rozsądnych ilościach.
 
Nicofix™ jest znakiem towarowym Nicofix™ (Europe) Limited.
 
Dystrybutor w Polsce:

PHARMA2PHARMA SP. z o.o.
Ul. Ogrodowa 1a/3
00-893 Warszawa
www.pharma2pharma.pl
do góry
polityka prywatności     kontakt
Projekt i realizacja: Net-Line Warszawa 2007